Jump to content

Решетка реплика RS2


Recommended Posts

Днес имах свободно време и реших да пробвам да си направя решетка подобна като на RS2 и се получи това.post-57851-0-61994000-1389023271_thumb.jpost-57851-0-07529200-1389023312_thumb.j



Чудя се само дали да си сложа емблемата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 52
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Добре се е получила :zustimm: .... Разкажи малко, как я направи... готова рамка ли ползва от някоя решетка или и нея я изработи, ако не е тайна разбира се :)
Относно емблемата, както си решиш.... аз лично бих й сложил. То не пречи сложиш... виж дали ти харесва, ако не ти харесва махаш и готово ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От старата ползвах само лъскавия кант,които боядисах в черно.Мрежата се изрязва по формата на отвора на капака,закрепва се и след това се слага свалена лайсна от старата решетка.Закрепването е импровизация.Другата седмица слагам и фарове от RS2 и ще видим какво ще замяса.

Редактирано от mahony
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано боята да държи на лъскавия кант да не се олюпи...минава ли го с някаква основа :rolleyes:  Като сложиш и фаровете пусни някоя снимка :)
После и някоя s2 или rs2 броня, ще ти се прииска ;)

Редактирано от esox hunter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ембемата я сложи за проба когато сложиш и фарчета . иначе се е получила супер дори и без кръгчетата . то така се започва

Редактирано от lubo1918
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано боята да държи на лъскавия кант да не се олюпи...минава ли го с някаква основа :rolleyes:  Като сложиш и фаровете пусни някоя снимка :)

После и някоя s2 или rs2 броня, ще ти се прииска ;)

Това лъскавото го минах с водна,а що се отнася за бронята и това съм го планувал.

Ето реплика а тва отгоре е си е решетка без емблема

6928801W.jpg

За заглавие на темата това измислих,иначе съм писал че е нещо подобно,но ако се заиграя и тази ще я издокарам,горе долу.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доста по приятно е когато автомобила ти със собствена визия и най важното е да ти харесва на самия теб какво си сътворил . винаги ще се намери някой който да не хареса тва кето си направил . това въобще да не ти дреме . колата си е твоята и е важно да ти харесва на теб . успех с начинанието .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма да се засягам от поста ти :) не съм казал че е грозна а че не е реплика...как да е.По горе е написано че е важно на теб да ти харесва 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доста по приятно е когато автомобила ти със собствена визия и най важното е да ти харесва на самия теб какво си сътворил . винаги ще се намери някой който да не хареса тва кето си направил . това въобще да не ти дреме . колата си е твоята и е важно да ти харесва на теб . успех с начинанието .

това,свързвайки го визуално със стрелбището на аватара ти ,ми дава ясна представа какъв вкус имаш и как точно разбираш "собствената визия"

и.....определено съм притеснен :hilezh:

решетката е станала много хубава,мисля че й трябва една емблема с подложка, като на RS2 :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с подложката ще изкочи много напред и може да не се получи , по добре първо само с емблемата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма да се засягам от поста ти :) не съм казал че е грозна а че не е реплика...как да е.По горе е написано че е важно на теб да ти харесва 

То и за мен се отнася,не се засягам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това,свързвайки го визуално със стрелбището на аватара ти ,ми дава ясна представа какъв вкус имаш и как точно разбираш "собствената визия"

и.....определено съм притеснен :hilezh:

 

може да е стрелбище но не е като другите скъпарски кошници . трябва ли да робувам на идеята за хиляди евра наложена от някой си с мисълта за дране на кожи и затъпяване на мисленето . не съм съгласен с това че моята ефина каручка трябва да прилича на някоя скъпа гробница на ръба на умиране . имам клиенти които се чудят как да си поддържат скъпата гъзария и да стоя без кинта в джоба . а за това че винаги ще се намери някой да не ти хареса творението и тук е на лице . нека другите си покажат техните творения а не реплики копирани или скъпо платени чужди идеи и мисли .

Редактирано от lubo1918
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В интерес на истината, колата на Любо 1918, е поредното Квазимодо, което собствениците на автомобили с подобно на неговото мислене са сътворили. Именно такива коли са радост за окото в темата за горублянските лафове и едва тогава се разбира от същите тези собственици, като Любо, че познатите му ококорени погледи, вперни в колата, са резултат на съжаление, не на възхищение.

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

Редактирано от RaDi_b4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В интерес на истината, колата на Любо 1918, е поредното Квазимодо, което собствениците на автомобили с подобно на неговото мислене са сътворили. Именно такива коли са радост за окото в темата за горублянските лафове и едва тогава се разбира от същите тези собственици, като Любо, че познатите му ококорени погледи, вперни в колата, са резултат на съжаление, не на възхищение.

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

не си изкарвам паричките с лъжа и кражба за да ги хвърлям на боклука . като доста набедени късметлии които без помощ от мама тате и други роднини са за никъде дори и за б............а 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нема лошо,колега :) никой нема предвид ,че си откраднал или нещо такова,просто колата от аватара ти прилича на стрелбище от ония ,дето целиш клечка -получаваш калеМдарче с Лепа Брена! То не са пейки,антикрила,въздухозаборници,бАджа на капака и още кво ли не!Сигурен съм,ама съм убеден ,че ако пуснеш светлините ше има различни цветове от габаритите и некоя друга изненадка по задницата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има една приказка за рекламата...

Нема значение дали е хубава или лоша, умна или тъпа рекламата.

Важното е да привлича внимание.

Едно време имаше една за якетата "Бомбър". Адска тъпня, ама се помни и до ден днешен.

Та, с колата на колегата от Разград може би е така... :)

 

Сполучлива е доста решетката.

Но ми липсва емблемата.

Тествай как ще изглежда с емблема и покажи. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

когато някои критикува някого е редно да покаже какво е направил . а не наринал вагон евра за да подръжава на някого . така си мисля че е по правилно .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...