Jump to content

проблем с имобилайзер и PIN на Голф 4 спешно


Recommended Posts

Здравейте
колата е голф 4 2001 година 1.9 ТДИ PD
Лампата на имобилайзера си е мигала от половин година но учудващо колата си върви без проблем и пали.
До днес!Колата просто спря да пали.Лампата си мига пак така и колата пали за половин секунда и гасне.
Имам кабел VAG Tacho с него като избера таблото Motometer ми иска да въведа Second password и пише ако не се знае да натисна Scan.След Scan мисли мисли но не открива парола, и след като завърши търсенето на паролата ми казва Aceess denied. Идеята ми е да обуча ключа наново към таблото но не знам PIN кода на колата.  
Тоест дори да намеря файл от такава кола как да го кача като не ми дава достъп до таблото с кабела.
Ако някой има такъв файл нека го сподели ако може.
Мерси предварително

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте

колата е голф 4 2001 година 1.9 ТДИ PD

Лампата на имобилайзера си е мигала от половин година но учудващо колата си върви без проблем и пали.

До днес!Колата просто спря да пали.Лампата си мига пак така и колата пали за половин секунда и гасне.

Имам кабел VAG Tacho с него като избера таблото Motometer ми иска да въведа Second password и пише ако не се знае да натисна Scan.След Scan мисли мисли но не открива парола, и след като завърши търсенето на паролата ми казва Aceess denied. Идеята ми е да обуча ключа наново към таблото но не знам PIN кода на колата.  

Тоест дори да намеря файл от такава кола как да го кача като не ми дава достъп до таблото с кабела.

Ако някой има такъв файл нека го сподели ако може.

Мерси предварително

 

Какви грешки записва в двигателя? И случайно сега да мига подгряването или когато е палила с мигащ имобилайзер, пак да е мигала лампата за подгряването? Прочети грешките в двигателя и виж дали не записва грешна кодировка на двигателя. С тези въпроси, искам да те насоча, че проблема може да не е в имобилайзера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента дава тази грешка

1.jpg

Не мига подгряването и никога не е мигало.Единствено имо-то е мигало както и до сега.

Ключа е оригинален.

Версията на тахото ми е 3.01

Редактирано от fantamaniaka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в момента няма грешки в двигателя.

Не мига подгряването и никога не е мигало.Единствено имо-то е мигало както и до сега.

Ключа е оригинален.

Версията на тахото ми е 3.01

 

Или не избираш правилното табло, или тахото не го поддържа. Командера би ти свършил работа тук, та даже и имобилайзера да изключиш ако искаш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

редактирах мнението.На всички други табла изписва че е грешно таблото.Единствено на това изписва OK.но иска Second password да продалжи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Решено.
В един англиски форум четох, че понякога не показва от първия път Second coda.
Операцията по сканиране протича час и 20 минути.
Направих го 3 пъти и на 3-тия път го прочете , извлякох след това ПИН кода и обучих ключа.
Интересното е че ако искам пак да се логна в таблото пак ми иска Second code , аз вече го знам но когато го въведа няма бутон OK (дори с Enter), има само Scan and cancel
Благодаря на всички

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...