Jump to content

Крушка за Ключ за B4


Guest Ngoro

Recommended Posts

Някой да знае от къде мога да си намеря крушката която е в ключа за запалване ? Батерията си я намерих от Германос. Но се оказа че крушката е заминала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да знае от къде мога да си намеря крушката която е в ключа за запалване ? Батерията си я намерих от Германос. Но се оказа че крушката е заминала.

Ако намериш - пусни едно съобщение :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крушката е 1,5V - 0,135W.  

Взимаш изгорялата и търсиш по магазинчета  :roll:  

Може и светодиод да си запоиш  8)

Е мойта е 0.09W (не че има значение ма за протокола просто), а и упражнението с магазините го правих миналата година неуспешно :D Светодиод ще си сложа ама само ако може и да мига в такт с настроението ми и цвета да ми отива на очите :D:D Всъщност се справям в живота и без тази лампичка, и не съм приритал за нея, но ако знам, че някъде със сигурност има може да си взема. Ама да тръгна пак да обикалям да търся такава дребна пишка, без която мога мисля, че няма да имам нерви/време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крушката я имат в Юнитрейд и мисля, че вече не е 5-6, а 2-3 лева. Купувах си миналата година и съм забравил цената. Батерията не знам защо си я купил от тези византийци от Германос. Миналата година си купих уж оригинална батерия за GSM Siemens и на 9-я месец се скапа. Тези батерии ги има по Пиротска в отсечката от халите до Христо Ботев има няколко магазинчета за електронни части, куплунги и др. Някои са в безистена. Размерът е такъв, че няма китайски всички са Varta или друг известен производител. Иначе крушката я виждах на Илиянци - от главния вход цепиш до самия край на правата и влизаш директно в халето. Там има будка за калкулатори, батерии и др. джаджи имаше я изложена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest Георги Борисов

Такава крушка можете да си купите на ул."Пиротска" и " Стефан Стамболов" под колоните,втори етаж,магазин за радио и TV части.Батерии се продават в часовникарските магазини.Успех!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 years later...

По принцип са два модела ... Едната е с резба на нея ..
Юнитрейд, Порше - все ще се намери кой да я достави ако я нямат :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...