Jump to content

Ауди кабриолет 2.3НГ с газ в отлично състояние


Recommended Posts

За хубава кола кандидати винаги има и за тази не липсват просто не на тая цена, засега си я държа схемата със наема също ме устройва, за части ми е най-лесния вариант :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Утре колата е в Стара Загора и региона, попътно може да бъде видяна навсякъде при интерес от ваша стана.

Тези дни я карам доста офроуд и се появиха забележки по ходовата част, предполагам тампони макферсон и ляв шарнир а може и нещо друго, цената ще подлежи на добър коментар или при закупуване всичко със забележки ще бъде сменено с ново в сервиз по ваш избор за моя сметка...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросната забележка по ходовата част се оказа че е изтървала гайката на ботуша на амортисьора, до 1-2 дни ще се смени с друг ботуш временно е стегната да не блъска. Дясната машинка на капака на тавана блокира и също ще бъде оправена в минимален интервал.

През тази седмица колата ще е в Констанца в Румъния, Балчик, Бургас и по трасето ако някой има интерес... Ако не ми издържат много ангелите другата седмица може да е последната на колата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купих си дизелов донор за кабриото и ще го претрансформирам, мисля да започвам септември със мини проекта. Спирам всички оферти за продажба освен тази във форума тук, принципно съм решил да не я давам и да я засиля прилично, но няма да върна човек с 4000лв преди да съм я изкормил...

Дотогава колата пътува всекидневно из източното черноморие с различни шофьори...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Публикувано (Редактирано)

Нека цената да е 3000лв без 17-ките и 3500 със тях до 25-ти докато има гражданска, причината е че ми изпада друга кола към която имам интерес...

ПС: Проблема със едната закопчалка на капака на гюрука е решен, гайката на стержена също е стегната и ходовата част е прилична, вече не е перфектна но вози добре ...

Редактирано от LUDsAUDI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще сменяме палаво шестаче с шумящо петаче :)

Запазена за колегата за следващия месец, ако и той се откаже ще я тотализирам някъде и за части  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

До 10септември сме се разбрали с колегата да си дойде от чужбина ако не успее, давам гратис ако някой иска да я купи на 11септември да е с парите в джоба след което на 12-ти заминава за части...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...