Jump to content

Решен проблем с Multitronic


Fireblood

Recommended Posts

Искам да изкажа колеги отзив от последните дни.... до съвсем скоро само бях чувал за клубния майстор Мишо:)  Наложи се наскоро да го потърся, да се видя с него и....така!  Имахме проблем с Мултитроника....  за да не разтягам локуми - човека го поправи! И механичната част и софтуера.... сега работи идеално!  Радвам се че го познавам и занапред мога да използвам услугите му! Възпитан и търпелив човек, винаги ще намери време да обърне внимание , коректен и накрая, но не на последно място- разбира си от работата вероятно повече от всеки друг.   На изпроводяк като за "довиждане" ни пипна колата с компа тук-там..... настрои някои неща, активира други за които даже не знаех че съществуват..... :)   

Тая вечер ще пия едно за негово здраве, че съм един много-много доволен клиент :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,дай координати на този Мишо че и аз имам този проблемен мултитроник на колата и може да се наложи да ползвам услугите му.Последно ходих при другия известен форумен майстор Жоро от Суходол но май нещо не останах особено доволен ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...