Jump to content

Въпрос за допълнително меню на а3 8п и бордкомпютър ..?


s00rry

Recommended Posts

Здравейте колеги нов съм в форума от половин година и аз си вземах а3 та имам два въпроса единия е ... един приател ми показва някакво меню като задаржиш копчета на климатроника за затваряне на въздуха и стрелката за нагоре (която е за предния прозореж да духа) и се появяват някакви числа градуси от 1-76 мисля че бяха който можеш да ги гласиш и още някаква друга функция има с други числа ...?!  някой може ли да даде по подробна информациа какво представлява точно това и за какво служи ...

 и вторият ми въпрос е а3 98 1.9 тди с големия борд компютър дисплея му прекъсва не работи разни черти се появяват по него .., подлежи ли на някакъв ремонт и какво се сменя лентов кабел ? или ... как мерси предварително :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, дай първо да изясним нещо - за A3 8P ли става дума както си написал в заглавието или за А3 98-ма!? Това са две много различни неща!!

П.с. Нещо правописче, а, у!? Айде опитай...

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

Може да е 98-ма с компютър от 8Р :hilezh:

По темата за А3 98ма - http://www.audiworld.com/tech/int6.shtml всичко е описано просто четеш и изпълняваш :) Все пак за това нещо има много много изписани теми.. За втория ти въпрос това ми се струва, че пак за него има много изписано.. дето дефектирали дисплейте

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, дай първо да изясним нещо - за A3 8P ли става дума както си написал в заглавието или за А3 98-ма!? Това са две много различни неща!!

П.с. Нещо правописче, а, у!? Айде опитай...

колега не съм наясно мислех че до 2003 аудитата са 8п , аудито е а3 98 година 1.9 тди 110 коня с развален явно дисплей търсих но не намерих някакви теми в търсачката които да са подобни на моя въпрос за дисплея подлежи ли на ремонт или някакви корекции, мерси много за отговора първия въпрос точно това търсех :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купувай дисплей от някоя S3-ка и си бомба... има си раздел за Продава цели коли на части :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...