Jump to content

Сваляне на кора


vIeLdI

Recommended Posts

Някой свалял ли е кората на багажника? И Как се свалят говорителите от там? Би трябвало да се свалят предпазните капаци над говорителите, но ме е страх да го напъна че леко се пукна ако има някакъв по специален и лесен начин моля да кажете :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не се свалят капаците а цялата кора като свалиш облегалката напред ще ти е по лесно трябва да е на щипки кората и внимавай с третия стоп да не му скъсаш кабела,поне така свалих скоро една такава ако за а4 б5 седан става на въпрос.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега първо откачаш третия стоп, после сваляш облегалките на задната седалка и дърпаш кората към теб и излиза кората от там вече си отвиваш говорителите. Успех! :)

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

здравей колега, искам да те питам дали успя да махнеш кората по описания начин , защото и аз трябва да направя същото и ме е страх да приложа повече сила

благодаря предварително

 

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти винаги се чупи кората при свалянето. Чупят се отзад на мястото където е хваната за купето със скобички. После ги лепиш някъде качествено и кората обратно. Отпред не се вижда...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора колега. Вчера се пристраших и викам каквото стане и в креен случай успях, но ми се счупиха не тези скобички отзад ами има едни други. Те са отпред и са едни бели и остри(незнам как да ги опиша :unsure: ) и 3 на брой(виждат се като легнеш в багажника и погледнеш през дупките). Двете се счупиха и останах с една само, но след това като я сложих обратно и нямаше проблеми

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...