Jump to content

Няколко въпроса за волан на А4 Б5


becinko

Recommended Posts

  • Отговори 63
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ти сериозно ли влезна в тоя филм заради тоя грозен волан , направо седя в нас и се кръстя божее , сори за спама ама така виждам нещата,барем трилъчев да беше

Редактирано от Blese
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно подкрепям колегата за трълъчевия и филма, все пак имаш положителна оценка за старанието. Може пък не на всички да се харесва трилъчевият волан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влизам във всякакви филми по принцип, като цяло филмите правят интересно ежедневието ми когато е свързано с колата :)
Като цяло предпочитам мултиволан пред 3-лъчев. Може би ми е 1 идея по-симпатичен трилъчевия, но повече ефект УАУ имаше у мен като си видях колата със работещ мулти волан, а не като я видях с 3-лъчев( защото слагах един за проба). Твърде ми е масов и твърде не ме радва да дам 200лв. за волан на 20 години...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами трилъчевия се слага на S моделите, а те са си по-скъпи, нормално е. За по-ниска класа и скромен бюджет и този става.

Редактирано от Бат Сашо
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Викаш кожен мулти волан с подгрев си е от няква базовица, а трилъчев волан има и в с лайн, не само в С моделите. Идеята на темата не беше кой волан е по-хубав, а какви са драмите при монтажа. Като ти показа посредствени и неверни знания по темата.

Sent from my iPad using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много спамиш по собстваната си тема. Пусни един ПДФ тука със снимчици - всичкото в едно, за да могат и други бедни хорица, да си сложат този геврек, ако ги кефи. Евентуално ще стигнеш и дo златния фонд на фолума (голяма чест за твоите познания и origin). Няма кво да ми се заяждаш и правиш на оригинален, аз за себе си проблема съм си го решил. То се вижда по първите снимки колко ти е майсторлъка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

подкарал си и управляваш тва сд през волана

Абе неме кефи и тва си е кат МБ190 ми стоят тези 4 точковите тва са пари на вятъра

Редактирано от Blese
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много спамиш по собстваната си тема. Пусни един ПДФ тука със снимчици - всичкото в едно, за да могат и други бедни хорица, да си сложат този геврек, ако ги кефи. Евентуално ще стигнеш и дo златния фонд на фолума (голяма чест за твоите познания и origin). Няма кво да ми се заяждаш и правиш на оригинален, аз за себе си проблема съм си го решил. То се вижда по първите снимки колко ти е майсторлъка.

 

Не виждам с какво спамя. 

  Ти беше супер сигурен, че пластмасите няма да станат. Е те станаха, ти не каза "Оп, моя грешка"... Щото си тешкар явно. ПДФ, няма смисъл да пускам, защото темата е дъвкана и самия монтаж е изяснен в друга тема, тази беше относно пластмасите и лентовите кабели, като те не са толко обсъждани в другите теми.

  Явно си некав супер-мега богаташ-мастър и даже се чудя на акъла си как аз простичко момче от простолюдието имам възможността да изкажа възмущението си от твоята арогантност, да наричаш всички хора с малко по-различен вкус "бедни"- WTF ?!

  Златния фонд ми не е никакъв фактор, нито за знанията нито за майсторлъка, напротив, само може да ги обогати. Е ти нямаш никакви, знания може и да получиш от там, но ваденето на ръцете от четирибуквието все още е трудна задача за модерната медицина.

  Ти проблема, г-н Богаташ, си го решил в сервизче, такива като теб, принципно нямат място в такъв тип теми. Тези теми са мястото където хората не са със две леви ръце завряни познай къде, коментират и си помагат, за да стигнат заедно до решението на даден проблем.

  Извини мен и скромното ми потекло, че както отбелязах при качването на снимките, ОНЕЗИ кори съм ги правил временно просто, за да има някакви кори, както доказах със снимките си по-напред в темата, бях решил и ги смених с каквито трябва. 

  Тъй като явно пишкомереното ти е няква страст, качи някоя и друга снимка на твоята мега скъпа и луксозна кола, и аз ще кача да видим общото мнение, кой е по-по-най...

 

 

подкарал си и управляваш тва сд през волана

Абе неме кефи и тва си е кат МБ190 ми стоят тези 4 точковите тва са пари на вятъра

 

Първо написа коментар с 15 смеещи се човечета, показващи силното ти недоверие към това дали волана работи с Alpine-a ми. 

После реши да ги махнеш реши да постнеш сравнение на два волана, дето единственото общо между тях, е че са 4 точкови.

 

В заключение ще кажа, че всички можем да бъдем единодушни, че волана по-долу е грозен и това е неуспорим факт.

fe5236e11ed573c7.jpg

 

А това, че на вас не ви харесва волана от типа на моя си е ваш проблем и изцяло ваше мнение, което не е нужно да натрапвате на останалия свят. Аре като сте толкова упорити в твърдението си изкажете един + на 3-лъчевия волан?

 

Blese, утре ще ти направя един клип, че сега е тъмно и ще кажеш, че съм наел някой да натиска несъществуващо дистанционно, само и само да докажа, че съм прав.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От трън та на глог , по добре да беше сложил от Б7, и да ми пишеш 100 реда пак ми е същия като стария ти

Добре тоя къде си го сложил не ли от фейса ?

Редактирано от Blese
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...