Jump to content

Бъдещето на раздела


Recommended Posts

Няа говориш за плащачи с пари, дето са с две леви отзад, че ще те настрахуват на лс. [emoji24][emoji2][emoji2]

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така и така ше идвам, та си мислех да съчетая полезното с приятното :dance:



пп: на Я имаме право да говорим само истинските северозападнали типове :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цветков83 с А3-ката ТДИ(искрено се извинявам че го замесвам, но колегата е адски културен и умен и съм сигурен че ще се оправи!!!) А бе питам АЗ що тоя човек ЕДИН път не СИПА на някой??? Защо тоя човек винаги ме изслуша и благодари после??? И той дава пари, това е видно и не е срамно! За мен истината е че човека е културен и възпитан...изводи от примера си правете сами!

 

Ванка, не е проблем, че ме споменаваш, но реално погледнато не виждам какво общо мога да имам аз с темата? Някой неща опират до елементарна култура и възпитание, без значение дали общуваш онлайн или очи в очи. Нямам нито време,нито желание да се меся в неща извън моята компетенция. 

 

Дайте да не обръщаме пак разговора в посока кой колко 'стинки има в джоба и за к'во ги дава, това се изтъркА вече! Стана дума, че не сме в искрено и лично да си споделяме кой къде му е силата и до колко са му завряни ръцете едикъде си. Ще съм признателен на всеки непознат който си спести крайни квалификации по мой адрес, благодаря предварително! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...