Jump to content

Ново Alpine CDE-182R vs страно Alpine CDE-9884r


djsmash

Recommended Posts

Здравейте,

 

имам една дилема, дали да си взема нов CD/USB Player за колата или да си взема втора ръка.

 

Вариантите, между които се колебая са:


което е на цена от 250лв.

 

или

 


което съм си го намерил на цена от 200лв.

 

 

Музика - ще се слуша предимно от USB, Mp3-ки. В момента колоните са 4 Alpine, но в бъдеще мисля да си взема и някоя туба с вграден усилвател.

 

Преди имах Alpine CDE-9884r (който ми го откраднаха) и бях много доволен от качеството на звука, но като цяло модела е доста стар и незнам дали новите модели, въпреки че са по-евтини, не си заслужават пред него.

 

Благодаря предварително! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

CDA-9884r е много добра машина, но при положение, че:

 

 

Музика - ще се слуша предимно от USB, Mp3-ки. 

 

по-добре вземи по-новия модел защото е подобрена поддръжката на всякакви USB устройства и всякакви размери флашки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реших да те послушам и да си взема ново. В крайна сметка се спрях на Pioneer MVH-X560BT.

http://aval-bg.com/products/product_id/472/category_id/9/Pioneer+MVH-X560BT

 

 

Тия дни ще ходя да го видя на място и да го взема. Ще пиша отзив как се представя пред старата генерация. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

В крайна сметка си взех Pioneer MVH-X560BT. Не мога да кажа, че свири по-добре от предишното ми Alpine CDA-9884r. Ако някой има същата дилема да знае, че ако търси звук - Алпинчето е по-добър избор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

По принцип трудно ще намериш нещо да свири по добре от алпин.Техниката върви на серии както при колите,гледат се числата,буквите и броя на цифрите.Няма как алпин CDE-182R да е по добър от CDE-9884G,нищо че втория е по стар.Разликата не е минимална,като всяка следваща година върховия модел слиза една серя на долу,а неговото място се заема от нов,а и като гледам и модела на пайнера не свири по добре,а и няма как с малко пари да догоне CDE-9884G.Като марка освен алпин бих ти препоръчал и кларион,който струва и по малко като нов,сравнявайки върхови серии на тези марки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...