Jump to content

Рейка кормилна - тече


vIeLdI

Recommended Posts

Здравейте колеги, сутринта един комшия ми спомена че ми е текло масло от дясната страна. Направих няколко снимки, защото не разбирам  нищо, но ми казаха че може да е от рейката. Останах с впечатление, че когато въртя волана се чува едно виене и другото което е, че като натисна спирачката сякаш двигателя се тормози и звука на работа на двигателя се променяpost-81991-0-38831800-1396711803_thumb.jpost-81991-0-01031400-1396711803_thumb.jpost-81991-0-48041700-1396711802_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Цитиране на предходен пост!

А някой сервиз във Варна, да си разбират от работата и да работят евтинко :) Иначе според вас какво може да е? Маншона е омазнен целия, но като го дръпна или натисна не текна нищо

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рейката ти се нуждае от ремонт.

 

Не знам във Варна къде има възможност за рециклиране на рейка. Моята майстора я прати в София (Технически университет), но преди 8 години и струваше около 250 лева (демонтаж, транспорт, ремонт и монтаж). Приготви си подобна сума.

Редактирано от naskogi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А да попитам разглеждах форума и видях че се продава рейка за а4 б5 само че от автоматик... Има ли някаква разлика и моята е 99 а на колегата който продава рейката е 97 ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако вземаш 2ра ръка гледай и да е Немската, защото има и Френски, когато сменях моята ми казаха,  че неските били по сполучливи. На самата рейка си пише дали е френска или немска. Също и може да вземеш и рейка от Пасат 4-ка.

Трагичното в цялата работа, е че уж си купуваш немска кола, а тя има доста френски части, но това е друга тема. 

Редактирано от alter_breed
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...