Jump to content

врата


kalinat28

Recommended Posts

малко е смешно запитването, но като увелича малко музиката от баса почва да ми вибрира ръчката за отваряне на предна лява врата-направо ме побърква и съответно намалям силата на звука. тъй като се убедих че е хубаво първо да питам тук преди да почвам каквото и да е...възможно ли е затягането и?-пружина ли е или от жилото?

и по-важното какво трябва да развия/откача за да махна кората на вратата?/видях само 2-3 винтчета-надали само те държат?

мерси предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе да ти кажа и моита е малко така разхлабена ,но поне не ми дрънчи като слушам музика,и не знам дали се лекува аиде някои ако знае да обади!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има еди щипки вътре във вратата, които държат жилото за отварянито и. Ако някога е отваряна, възможно е да не са защипани всичките и да дрънчат.

А иначе за да свалиш кората, трябва да свалиш една капачка намираща се на ръкохватката. Под тази кора има още 2 винта, които захващат кората.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и моята не дрънчеше в началото, ама....почна :wall: кое точно панелче на ръкохватката се сваля?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

развих винтовете 2 отстрани на вратата и този на дръжката. падна панела при дръжката и под него развих още 2 винта....кората не помрадва, а ако има щипки ме е страх да не ги почупя. въпроса ми е просто да дърпам кората или има и други покрити винтове????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...