Jump to content

1.9 110коня , няма мощност ???


joro_dexter

Recommended Posts

Искам да помпитам нещо.. Когато запаля колата първите няколко минути върви доста добре и има тяга, а след това каточели губи мощност, все едно е откачен дебитомера или турбото не бачка.. не се чува да съска... :( само да допълня , че не пуше отзад. Каква може да е причината , някой може ли да ми подскаже??? Че от скоро карам дизел и не съм още много наясно....  :)))  :wall:  

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес забелязах,че когато карам и колата няма мощност, като върна ключа и я загася (в движение) ,а след това отново запаля всичко се оправя и колата започва да си върви доста прилично !?!??! Явно проблема не е в турбото или геометрията, а в електрониката...моля някой запознат колега или някой на който му се е случвало нещо подобно да ми подскаже, какво трябва да сменя или поправя.... Благодаря предварително... :lupe:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,колата ти влиза в авариен режим.Напиши в търсачката авариен режим и ще се учудиш колко много теми ще излязат и почвай да четеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Цитиране на предходен пост!

Ок . Благодаря колега. Започвам да търся.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

провери вакум маркучите,може да има спукан ,може да е от турбото ,когато се задрасти и не отварят докраи лопатките и пак влиза в авариен режим

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...