Jump to content

Смяна на серво. Как?


chiquita

Recommended Posts

Здравейте колеги предстои ми смяна на сервото колата е Ауди Б4 1.9тди. Някой знае ли как по- точно става това в смисъл какво го държи и има ли нещо особенно при свалянето на старото и съответно при слагането на новото? Благодаря Ви предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Елементарно е.

Сваляш помпата отпред с две 13 ки.

Махаш маркуча за вакуума.

Под педалите развиваш кората и откачаш шплента на педала на спирачката. Развиваш четирите гайки, дето държат самото серво, виждат се отзад. Две отгоре, две отдолу.

Махаш го и слагаш новото. Внимавай с тръбичките на помпата и на АВS а, да не ги прегънеш или заплескаш при развиване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко разбрах и съм ти много благодарен, но днес като взех новото което ще поставям и малко се шашнах, в смисъл видях най- вероятно за кои 4 гайки ми говориш но моето серво е по- прилепнало за купето а това от задната му стана има нещо издължено което така и неразбирам къде се прибира и чак след това нещо имам 3 а не 4 шпилчици които излизат и най- чероятно са за захващането на сервото малко кофти го обясних ама хайде де. Въпреки всичко благодаря. Иначе като копувах сервото ми казаха, че е от б4 тди и съответно на същото искам да го монтирам, може ли да има разлика според Вас?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето за това издълженото говоря което завършва с 3 шпилчици това нещо ме притеснява коега възможно ли е да са 2 вида или е за нещо друго ако това го сложа имам чувството първо, че няма да стои плътно до купето а ще излиза напред а незнам дали имам и място де? Благодаря ти още веднъж колега

post-57310-0-01052600-1400047367_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...