Jump to content

RESET FIS дисплей


theshatter

Recommended Posts

Здравейте колеги. Искам да си зануля информацията от FIS дисплея. Четох че ставало от бутончето от снимката, обаче при мен единственото което прави е да го изключи. За момента мога да го занулявам единствено ако извадя и сложа обратно бушона му. Бихте ли ме насоличи към начина на зануляването. Благодаря.

 

IMG_20140622_150751.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато задържа абсолютно нищо не се случва. Днес държах 1 минута, и единственото което става след като го пусна е да се изключи. :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиваш върху опцията, която искаш да занулиш(примерно средна скорост), натискаш го за 2-3сек. и би трябвало да стане. 

Като се занулява само опцията, която си избрал, не би трябвало всичко да става с нули.

 

Edit: сега ти видях мнението.

Има вариант да е клеясало нещо вътре. Може да пръснеш WD-40 или друг контактен спрей, но изцяло на твоя отговорност.

Аз се прецаках веднъж така с един телефон и после не се събуди никога  :hilezh:

Успех :bia:

Редактирано от SCHwabata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стана както каза - мога да занулявам опция по опция с задържане, не целия фис. Благодаря за бързата намеса. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:bia:

 

Малко извън темата, ама гледам, че и ти си с навигацията.

Да те питам, освен радио-то и чейнджър-а, да си успял да подкараш, някоя друга екстра, че на мен не ми се отдава  :hilezh:

Но все още съм в "обучителен" период де  :razz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах телевизийка и гледах Листопад всяка вечер, после дойде цифровизацията и всичко замря. След месец някъде се готвя да монтирам цифров тунер, от технополис мисля да го взема заедно с антената, и един Parrot мисля да сложа. Като цяло това е. Карти за РНС-Д за България няма така че това отпада. Цифровизацията и блутута, мисля че доволно ще допълнят пакета. Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...