Jump to content

Recommended Posts

Здравейте колеги!

Тъй като от вчера се разтресе маховика (демпферен) и стана много неприятно за каране, 

някой слагал ли е обикновен(твърд) маховик и какви са впечатленията.

Колата е Ауди ТТ 1.8T 6ск. 224кс. куатро, до колкото видях е с големият съединител 240мм.

Тъй като намерих комплект за А3 , 1.9ТДИ 131кс. 6ск. маховик + притискател и съединител с размер 240мм.

Ще стане ли на моя кошник и ако не какво ще ме посъветвате?

Поздрави и благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм голям разбирач , но от това което съм чел тук , твърд маховик + куатро не е добра комбинация . Пак ще има вибрации .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм чак толкова капризен , леки да са вибрациите не е проблем , само да не са като моментните тип заметресение ...

Някой може ли да изрази мнение от опит , тъй като намерих комплект за А3 дизел 131 HP куатро 240мм с 23 зъба к-т съединител с твърд маховик , така го дават и на като размер ТТ-то... някой пробвал ли е взаймо - заменяеми ли са или няма да стане...

 

П.С Опит имам с G60 маховик + съединител монтирахме на 1.9TDI 110кс и никакви проблеми. Но там всичко е в по малък размер :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С твърд маховик и демпферен феродов диск няма да проблем или вибрации в случая.

Редактирано от integrale45
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да да , колега напълно съм съгласен с тебе , от опит го знам при по малкият съединител 228мм.

Мисълта ми беше дали и при 240мм-вият става пак от дизелите на бензините както е при по малкият 228мм-ов комплект.
Всичко уж е еднакво по размери и каталози , въпреки , че не ги дават като заменки ...
Ще се поръчва от "Йбеяя" и искам някой правил тази интервенция с 6 степенна кутия да изрази мнение... не ми се набутват с едни 600 - 700 лева и после да чакам да го продам ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...