Jump to content

Recommended Posts

ако ще даваш 80 лева за Проспорт, по - добре изкарай още 40 (120лв.) за бууст метър на Спарко. Цената е една и съща за от 0 до 2 бара и от 0 до 3. Пак си има гаранция, и най - вече отчита вярно, дори не се налага да коригираш стрелката да не трепти. Единствения недостатък е, че не включва всички тия неща за монтаж, а само самия бууст метър. И другия недостатък който на мен не ми харесва при спаркото е че свети прекалено слабо, дори когато съм му словил доста силен диод. Но пък вечер въобще не се набива на очи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам подобен Prosport, обаче е вариант с 3 цвята (червено/оранжево/бяло). Купуван е преди 2 години, почти същия като този от линка, само че не изглежда толкова лъскаво. :hilezh:  Пак беше около 80 лв ако не се лъжа.

Интересното е, че го бях давал на приятел който се занимава с проверка и сертифициране на манометри. След като го провери и двамата останахме доста очудени, особено след като не се носи добра слава на тази тайванска марка.

Апаратурата показа, че уреда е линеен. А в диапазона -0,5 до 1.25 бара грешката беше около 0,05 бара. Над 1,3 става по-голяма, като и там има линейна зависимост. Уреда си има рестриктор, така че няма проблеми с трептене на стрелката.

Друг плюс, поне за мен е, че свети в точното ауди червено. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Добре се е получило колега, но ще трябва да претапицирам колонката и ще даде разлика в цвета .

Не знам как да го търся в и-беи , под какво име, ако имаш идея пиши :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ибей има 1 продавач, който го предлага и излизаше 42лв. Тука в БГ се намира за 45, безмислено е от там.

Ако държиш да е от там, пиши "boost gauge" има голям избор.

Редактирано от becinko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...