Jump to content

Мнение за конкретна обява и автокъща - а3, Варна


Recommended Posts

Колеги, до този момент никой не можа да ме разубеди и да не си купувам двуврата кола и продължаевам да се озъртам за а3, утре ще ходя фда огледам тази, кажете мнения или съвети както за колата, така и за съответната автокъща. http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11404840643392373&slink=6yykcg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Автомобила изглежда добре! Само на място ще се разбере дали е така, направете и една диагностика. Волана и скоростния лост са протрити, което е напълно нормално за доста каран дизел! Километрите няма смисъл да ги коментираме! Поздрави и успех в търсенето на автомобил! :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами като цяло ми хареса колата, ей сега ще я водим в Порше-Варна да я погледнат и да и направят пълна диагностика. Инъче като цяло има няколко леки козметични забележки вътре, едната седалка не се застопорява и съединитрлят ми се вижда малко твърд, но се надявам ако е към своя край да си покаже на диагностиката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1275лв.съединител и маховик комплект LUK цена от ТЕХ-КО

Не излиза лагер помпа обаче незнам защо има ли няма ли....

Тая цена е без отстъпка значи може да се намери доста по добра!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента оформяме документите по прехвърлянето, от порше казаха че колата има единствено един датчик за външна температура, който дава грешка. Казаха че всичко друго е ок и че колата е на около 300 хил.км. Хубавото е че я купувам от един богат руснак и 3 години не са щадени пари за подръжка, да вифим сега какъв ще ми е късметът. Благодаря на всички които се включиха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...