Jump to content

Рамо за лява чистачка и още нещо


pepito17

Recommended Posts

Здравейте колеги, реших да си сменя чистачките ..., обаче рамото на шофьорската чистачка ми беше доста изкривено ( така си беше),реших да го изправя и ;) забелязах че на изправено положение рамото стой на 2 см. от стъклото ,та си мисля че е сменяно някога, на рамото пише "F", иам ли някъква друга буква или нещо по- което да рзбера дали не е от друг модел ??

И другото за , което се сещам да ви питам е четох във форума че, колегата Lord of the Rings си слага за лява чистачка размер 610 мм, мисля и аз да направя така , ама да не идва дълга????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На стотиците шофьорското рамо е на паразитна щанга (дето го върти де) и почти на всички се разбива на мястото където се свързва с въпросната...

...при мене се размахваше да гони мухите далеч от стъклото и ми казаха че трябва нова месингова втулка.

Та докато намеря време за втулка отрязах някакви шайби (две) и ги набих отдолу на връзката временно да закърпя положението... и така 8 месеца си чисти като звяр. Търся си и спойлерче да притиска но незнам къде продават.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами проблема при мен не е точно в движението на рамото, то си се движи перфектно и в нормално положение , въпроса е че самото рамо е "напънато "с цел да се допира до стъклото , като го изправя не се опира а стой на 2 см от стъклото...., търсих и никъде по моргите няма рамо, някакви идей за цена на ново?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен също е изкривено рамото на шофьорската чистачка, и мога да ти кажа , че съм обиколил всички морги в София...ама - не- няма. До колкото чух цената на ново е около 70лв... Ако не ти се дават- отделяш си малко време и почвош да го мъчиш, докато прилепне като хората, но имай впредвид, че след известно време пак започва да дава ядове...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами взех си хубави чистачки и направо ме е яд да го гледам така изкривено , ама май ще свикна , иначе и в Пловдив по моргите няма засега....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Ами проблема при мен не е точно в движението на рамото, то си се движи перфектно и в нормално положение , въпроса е че самото рамо е "напънато "с цел да се допира до стъклото , като го изправя не се опира а стой на 2 см от стъклото...., търсих и никъде по моргите няма рамо, някакви идей за цена на ново?

колега аз имах същия проблем обаче не се оправя с ново рамо аз намерих и не стана аз го свалих и му изтъргах контрата на шмиргела от вътре дето са пружините и чао на проблема но не купувай ново ами изправи старото

Ами проблема при мен не е точно в движението на рамото, то си се движи перфектно и в нормално положение , въпроса е че самото рамо е "напънато "с цел да се допира до стъклото , като го изправя не се опира а стой на 2 см от стъклото...., търсих и никъде по моргите няма рамо, някакви идей за цена на ново?

колега аз имах същия проблем обаче не се оправя с ново рамо аз намерих и не стана аз го свалих и му изтъргах контрата на шмиргела от вътре дето са пружините и чао на проблема но не купувай ново ами изправи старото

Ами проблема при мен не е точно в движението на рамото, то си се движи перфектно и в нормално положение , въпроса е че самото рамо е "напънато "с цел да се допира до стъклото , като го изправя не се опира а стой на 2 см от стъклото...., търсих и никъде по моргите няма рамо, някакви идей за цена на ново?

номера ми е 0894365410 ако нещо искаш да ма питаш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на моята кола е така. така я купих с криво рамо и не посмях да го пипам. инак чисти добре. на старата ми 80-ка спойлерчето беше обърнато обратно на тази кола. нямам идея как трябва да бъде

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...