Jump to content

LED крушки за габарити (8P '05)


dnedelchev

Recommended Posts

Здравейте колеги,

Някой може ли да ми препоръча LED крушки със съпротивление за габаритите? Колата е 8P 2005-та, цялата маска. По възможност да не са боклуци.

В друга тема прочетох, че много трудно се докарва същия цвят като ксенона, но все пак искам да видя резултата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Здравейте колеги,

Някой може ли да ми препоръча LED крушки със съпротивление за габаритите? Колата е 8P 2005-та, цялата маска. По възможност да не са боклуци.

В друга тема прочетох, че много трудно се докарва същия цвят като ксенона, но все пак искам да видя резултата.

В магазин до нас/Бургас/ бели габаритни лед крушки + "залъгалки/съпротивление" както ги нарича Арменеца който ги внася ,та 3 лв крушките а по 5 лв са съпротивленията ,които наистина излязоха качествени , цветът е 1:1 с оригиналния ми ксенон и вечер изглежда прекрасно ако се сетя ще ти направя снимки

Редактирано от uBoo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

не , мисля че се сещам за кой автооазис ме питаш , този го даржи един арменец в славейков /бургас/ до билла

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Аз поръчах такива. Излязоха ми 15 лева с безплатен shipping. Вървят си със съпротивленията. От 2 месеца са сложени и си работят нормално.

Скоро обаче забелязах, че леко примигват когато вкюча на контакт. Не знам дали са го правили в началото защото го видях случайно една вечер като бях спрял много близо до една стена.
 

Иначе цветът им е маалко по-студен отколкото трябва, но се забелязва трудно. В крайна сметка със сигурност ми харесва много повече от жълтите :)

Пускам 2 снимки ако някой иска да погледне(само габарити/габарити + къси). Цвета не е 100% точен ама толкова хваща камерата. По-добре от нищо :)

 

post-87428-0-83020000-1415532538_thumb.j

post-87428-0-23350600-1415532544_thumb.j

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Премигват 3 пъти при контакт. Нормално е. Това е така наречената "Cold diagnostic". Тоест, при контакт, компютъра на колата пуска 3 поредни, бързи импулса към крушките, за да провери дали са здрави. Тъй като, LED светлините реагират бързо на подаденото напрежение, за това виждаш примигванията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подозирах нещо такова. Благодаря много за пояснението! :)

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Колеги споделете с какви крушки сте на габаритите .Вече 2 дни се мъча да сменя мойте купих 2 вида лед и двата светят по 3 секунди и гаснат и пише че няма крушка??  Дори едни на кутията пише че са CANBUS ... Каде да намеря такива който ще светят само да не е жълто... Вече 20 лв за крушки и нищо ... :(  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Постави каквито крушки ти е кеф и на изхода от Central electric-a за предните габарити постави по едно за всекш габарит 100 омово/5 ватово товарно съпротивление. Това ще ти реши проблемът.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dемек да сложа по един резистор 100ом5в...  може ли схемата на централа да знам кво да търся. И ще стане ли преди крушката ако го сложа направо ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...