Jump to content

A4 2004 1.9 tdi Разходи за докарване


VolumeNaMAX

Recommended Posts

Купих си този мдел ауди от Германия(то все още е там ) та въпроса ми е дали е по евтино човека ,който я е купил да я докара(да плати номера,разход за гориво и др разходи(не ги знам)) или да я прати по автовоз - 500 евро

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купих си този мдел ауди от Германия(то все още е там ) та въпроса ми е дали е по евтино човека ,който я е купил да я докара(да плати номера,разход за гориво и др разходи(не ги знам)) или да я прати по автовоз - 500 евро

Абе , купил си кола за 30 бона , а се чудиш как да спестиш 100тина евро? :hilezh:

Нищо лично , не ме разбирай погрешно :-) просто ми е странно това което пишеш :)

Иначе по въпроса , мисля ще по-изгодно да си дойде колата на собствен ход. Около 2500км при среден разход 6л/100км и при цена на нафтата 90 euro цента -> около 300 лева ще ти е нафтата. Магистрали и такси незнам колко са , щото то зависи от къде минаваш , но ... за евтенията е по евтино

Иначе честито за новата придобивка , това е страхотен автомобил! Със здраве да си го караш!!!

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, много безаварйни, а отностно за докарването и 2та вариянта си имат + и - ....

Риска от докарването на самоход също не е малък, но по някой път може да ти поочукат колата и на автовоз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да не е само една от онази дето моя приятел искаше да купува измамните обяви :hilezh: 5000евра ,КВО И ИМА НА КОЛАТА?? инак е почти същото да я качиш на автовоз и да я докараш на ход,ако я докараш на ход е малко по тънко ,но нищо съществнно и има по големи рискове!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да не е само една от онази дето моя приятел искаше да купува измамните обяви :hilezh: 5000евра ,КВО И ИМА НА КОЛАТА?? инак е почти същото да я качиш на автовоз и да я докараш на ход,ако я докараш на ход е малко по тънко ,но нищо съществнно и има по големи рискове!!

На колата нищо й няма(ходили са на сервиз, в полицията(да не е крадена),а бе всичко е както трябва) - просто човека се е преместил да живее в Англия и по разбираеми причини не може да я кара там , а и не искал повече да плаща за гараж в Германия и и аз както се казва ударих кьоравото (не е свързано с твоя ник :dance: ) :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам същата кола от 2 месеца.Сам си я избрах за около 10дни в Германия и не видях такава за под 9 000 евро. А докарването излиза около 400Евро,а доколкото тази, ако и има нещо,ще се разбере :hilezh:

Успех и безаварийно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...