Jump to content

Покупка на Ауди А3 1,9TDI 131


Recommended Posts

Здравейте!
Искам да си закупя Ауди а3 1,9 131 на лизинг аз съм от София и може ли да ми предложите някое добро и запазено ауди което мога да си взема на лизинг ?
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега съмнявам се, че някой би продал хубава и запазена кола на лизинг.

Редактирано от Gorad
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би си прав, но има по автокъщите и хубави коли, но аз си мисля, че май по изгодно би било да се тегли кредит от някоя банка...

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кредит за кола, това е глупост ако нямаш един сериозен доход от над 1000 лв/месечно.... :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако с колата се върши работа(изкарват се пари по някакъв начин), е оправдано да се вземе кредит, ако е само за да се ходи на работа от офиса до дома, по-добре да се джитка с градски транспорт и да се събира в касичката по малко.Читава кола на лизинг никой няма да продаде(освен ако не е от магазина :) ), парите се дават веднага и се отнася конкретния екземпляр.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дрън, дрън, дрън ...всеки се обажда без идея да няма! 

 

Моята А6 Ц4 1996 година я купих(преди 5 години) на лизинг от тия хора(не е реклама, а пример!) Всичко беше както го пише в документите! Попаднах случайно на тях, през автокъща в мобиле. Въпросната автокъща предлагаше лизинг...В последствие стана ясно че лизинга НЯМА НИЩО общо с автокъщата. Просто един вид реклама на фирма. 

Та по важното когато искате автомобил на лизинг е ВАЖНО да знаете че това е 1:1 с ипотечния кредит. 

-Всеки автомобил може да се лизингова, без значение дали е от частно лице, фирма, автокъща. За целта първо се разбирате с хората от лизинговата компания като предоставяте параметри на колата, и документи за доход. После те представят оферта, и ако сте одобрен викате собственика и колата линговата компания му я плаща, и я купува от него за вас! А вие карате с генерално пълномощно, и имате договор за лизинг. 

-Първоначална вноска е 30% сумата за колата + разходите за всички документи + застраховки(има задължително каско). При 4700лв за моята кола първоначалната ми вноска беше 2600лв. Което не са 30% от 4700лв защото в тях влизат първоначалните разходи за документи който така и така ги има

-Периода на лизинга представлява:

>вноска

>вноска

>вноска + разход(примерно вноска за каско)

>вноска

>вноска

>вноска + разход(примерно вноска за гражданска + технически преглед)

 

Та така...И след всичко казано ако продам колата тия дни определено мисля че не намеря ли автомобил от евтините който търся. Отивам и си лизинговам по-нова кола! 

 

Ясно е на всички че до 4000-5000лв по-добре от роднини заеми, отколкото от лихвари...При мен обаче беше по-добре от лихварите, поне не се опитват да ме тъпчат, взимат си тяхното и си траят! 

 

Поздрави :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...