Jump to content

Изпускателна система AJL


bonevstiliyan

Recommended Posts

Мне..тва си си е моята броня :D..то си има места където да се изреже тоа дифузьор и нищо не се сменя или променя..просто ти трябва генерация. Тази която аз взех мисля че не е с оригинални накрайници, защото си беше или междинка или първата версия на С5, а дори и при 2.7 битурбото мисля че са скрити гърнетата до преди фейслифта, където се показват и на тръцовете и на двойния тръц. Парите които съм дал не са еталон за реалната стойност и цена, защото не са правени в официален сервиз, а при приятелчета, които им е хоби, така че и да ти кажа няква сума няма да ти даде реална представа. Работата е там, че генерация от 2.7 върши работа..няма нужда от S6 или от къстъм при някоя фирма, която се занимава с това (поне според мен), ако не се гонят някви чутовни коньове. Дори като тръгна да засилвам колата не мисля, че ще се налага да сменя нещо друго освен даунпайпа и ще си карам с тази. Хубавото е че от 2.7 може да се намери за смешни пари генерация от средното гърне назад, но лошото е че няма много 2.7 по моргите.

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...

Колега, замислям се да тръгна по твоя път , но за да не търся само от 2.7 Т, исках да те питам защо изобщо не си гледал 3.0 и 4.2 бензин. Предполагам при тях не е само "plug and play" или цените са по-надути. Питам за да знам дали имам по-голям избор при търсенето. Отделно на повечето моргаджийски както казваш преди фейса са със скрити накайници вътре на 2.7 Т. Твоите хора ли ти ги изкараха или така ги взе ?(не питам за рязането на бронята, то ми е ясно, а за самите накрайници , които излизат на нея ) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Генерацията, която аз взех беше с накрайници, но не фейслифтови и трябваше само бронята да се изреже, да се направи даунпайп и да направят снадки до средното гърне

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...