Jump to content

Ауди а4 б5 глъхне при подаване на газ


stan4o_

Recommended Posts

Здравейте колеги карам ауди а4 б5 1.9 тди 110 коня феислифт питането ми е следното преди около два месеца и половина си чистих турбото всичко беше супер вървеше прилично да не забравям да спомена че колата е с power box в последно време наблюдавам едно заглъхване при подаване на газта на 4 при около 110-120 километра ми включва авариен режим днес ми ремонтираха нафтовата помпа къде трябва да търся проблема благодаря предварително  ^_^ 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема може да е в много работи. Не четеш. Има търсачка. А и гледам си от Монтана. dani_94 е твоя човек. Турбината ти пренадува. Или клапан Н75, зацапана геометрия или скъсан вакум някъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не само не четат,ами и тия POWER BOX–сове! Първо махаш тва лайно,праиШ диагностика,решаваш проблема,/може да са доста,както ти е писал и колегата по горе/,и след това като искаш повече от колицата,си правиш качествен ЧИП тунинг! Има много теми за целта!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

извинявам се че съм пуснал темата може би не бях си формулирал правилно въпроса в гъгъла и не намерих нищо затова пуснах темата и благодаря за вашите мнения

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

здравейте отново колеги днес ми казаха че турбото не разтоварва искам да чуя и вашите мнения и възможно ли е оттам да е идвал проблема че колата не върви както трябва Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте отново колеги днес ми казаха че турбото не разтоварва искам да чуя и вашите мнения и възможно ли е оттам да е идвал проблема че колата не върви както трябва Благодаря

Да, и бяха ти писали че dani_94 е твоя човек. :eusa_angel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте ставам досаден ама какво да се прави искам да си реша проблема днес пак качвахме колата на ваг ком според майстора ми клапан н 75 работи и 13-ти канал е проверен каза ми че всичко е Ок но колата пак си надува на 1.5 бара събота и неделя мисля да свалям турбото за какво друго да гледам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...