Jump to content

Audi Navigation Plus RNS-E 2015


Recommended Posts

Сменят ти лазера и сичко е ок,аз не съм сменял знам че около150лв

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 90
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Не му сдава багажа лазера непременно - просто калпаво записани дискове. Така беше и при мен докато не си поръчах диск на правилния носител и записан с правилната записвачка. Софтуерът се разпонзава, но не и картите.

Kovat - търси си диск от хора, които разбират какво правят. Очевидно си попаднал на евтино менте на ментето.

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как ли да го разбера от обявата кой е читав? Всеки сваля звезди от небето...  А телефон на колегата Lizard? Някой да подскаже. А ако има някой от Пазарджик или Пловдив само за проба -би било чудесно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Andy3 - от UK.

Излезе ми по-скъпо... Но реално по-евтино от няколко проби от БГ "майстори".

Човекът си бе взел съответната записвачка конкретно за целта, дискът е Verbatim.

Принципно и Sony става, 2014 ми е на такъв и върви без проблеми.

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече си сложих обеца и проверявам всеки диск с програма,случва се да изпише че е записан но ако е кофти диска прави минимални пропуски независимо от марката

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Andy3 - от UK.

Излезе ми по-скъпо... Но реално по-евтино от няколко проби от БГ "майстори".

Човекът си бе взел съответната записвачка конкретно за целта, дискът е Verbatim.

Принципно и Sony става, 2014 ми е на такъв и върви без проблеми.

 

Предполагам от ибей си поръчвал, ако помниш юзъра, постни го тук, гледам има интерес? И аз бих се възползвал. :)

 

Някой да е използвал услугите на някой за почистване/смяна оптика?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не. Познавам го от друг форум.

Ще го питам дали все още предлага и ако да ще ви свържа да си се разбирате. Но все пак не очаквайте цена като от БГ, още повече има и транспортни разходи от чужбина. За това пък гарантирано работи. Вчера се върнах от 1300 км разходка из няколко държави - навигацията работеше перфектно с новата карта, никакви проблеми. 

 

Сигурен съм, че има и в БГ достатъчно възможности, но на мен не ми се чакаше да излезе 2016 докато намеря някой да ми запише качествено 2015 и да дам Х пъти пари преди това за боклуци...

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една записвачка струва от 20-50лв дисковете са 2-5лв кво толкова драматизирате слагаш исото и записваш

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Действай тогава :) Пък ако намериш една от правилните записвачки за 20-50 лева... супер ;)

 

Нищо не се драматизира - вижда се резултата обаче от други, дето са подходили по същия начин ;) Ако беше съвсем толкова елементарно.... Аз опитах със 7 (седем) различни записвачки преди да прибегна до покупка. Всичко опити завършиха точно както е описал колегата - разпознава софтуера на диска, но не и картата. 

 

Наистина не е никаква философия, АКО човек има:

 

1. Правилния носител (елементарно, има го почти навсякъде)

2. Правилна записвачка (не толкова елементарно, списъкът с марки и модели не е дълъг! Цените също далеч не са по 20 лв., а ако е само за един диск - не си заслужава инвестицията)

3. Записване с подходящ софтуер и настройки (има ги в интернет, елементарно ако човек инвестира 15 минути да се образова).

 

На мен ми липсва основното - номер 2. 

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам от ибей си поръчвал, ако помниш юзъра, постни го тук, гледам има интерес? И аз бих се възползвал. :)

 

Някой да е използвал услугите на някой за почистване/смяна оптика?

Човека се казва Ачо и е доста коректен според мен.
 
На мен ми почисти оптиката за 30 лв.
 
Намира се в Борово.
 
Тел - 0888761758
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не му сдава багажа лазера непременно - просто калпаво записани дискове. Така беше и при мен докато не си поръчах диск на правилния носител и записан с правилната записвачка. Софтуерът се разпонзава, но не и картите.

Kovat - търси си диск от хора, които разбират какво правят. Очевидно си попаднал на евтино менте на ментето.

Прав е колегата !!! НЕ СИ ПОРЪЧВАЙТЕ ОТ ТИЯ ШАПШАЛИ ОТ OLX.BG !!! /то май аз съм по-голяма шматка от тях , щото и аз се вързах с 2 доставки на Еконт/ Сега вече и аз си поръчах от колегата Lizard. Диска тръгна от раз,  без чистене на лазера или каквито и да са други интервенции !!!! Само има ли някой идея таз мома дето ми бъбри на ингилизки от Навито , можем ли я накара да понаучи български? :)

Редактирано от kovat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сладур! ;) Радвай се, че имаш карта на България, та поне англоговорящата мома знае какво да прави в родината ни :D

Няма и никога не е имало българско моме в навигациите на Audi ;) Има разбира се немкиня, французойка и други.

 

Дори ТомТом от както се помня единственият им българоговорящ герой е "Мариус"  :hilezh: , който накъсва яко като говори... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

колеги   здравейте искам дави попитам не ми работи навигацията audi A6  plus rns-e модел  дали би требва да има никакиф модул като оделна екстра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж дали сам си разбираш въпроса като си го прочетеш, ferdun?

Аз лично не мога да разбера какво питаш. Може би трябва да уточниш какво "не работи" по-точно и какви допълнителни модули търсиш и с каква цел?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата зимах на скоро неми работи navigation поръчах оргинален диск пак нестава какво би трябва да правия за да работи navigation слимки съм качилсъм и какъф диск зимах краина сметка неми работи.

post-97248-0-61390500-1442150922_thumb.j

post-97248-0-01773600-1442150958_thumb.j

post-97248-0-49335800-1442152191_thumb.j

Редактирано от ferdun
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги колата зимах скоро не ми работи  навигацията казаха ми да поръчам оргиналан диск зимах ама крайна сметка пак неми работи ето слимки какво трибва да правия дами работи навигацита.

post-97248-0-49335800-1442152191_thumb.j
post-97248-0-01773600-1442150958_thumb.j
post-97248-0-61390500-1442150922_thumb.j

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...