Jump to content

Въпрос за оригиналния триъгълник


AlPachev

Recommended Posts

Намерих си оригинален триъгълник за Б5, но като се опитах да го поставя на мястото му излезе, че не става.. по-дълъг е с 2-3 см. в долната част и не може да се затвори със стойката. Интересно, че на триъгълника са отбелязани като дати от 02.1994г. до 03. 1998г. а моята е 12.1998г. дали от това ще е проблема или аз не правя нещо като хората..  :nixweiss: Някой колега сблъсквал ли се е с подобен проблем ?

 

2015_01_25_17_08_32.jpg
2015_01_25_17_09_04.jpg
2015_01_25_17_11_26.jpg
2015_01_25_17_12_16.jpg
2015_01_25_17_13_21.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега малко по смело натисни и го заключи няма ядове и моят е така, макар че допълнително съм го слагал. Моят го свалих от кола от фейслифт първо само стойката, а после си намерих и само триъгълник и пасва, никакви години не съм гледал :) . Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз моята направо всичко си смъкнах от нея има едни пластмасови като дюбелчета, които се вкарват в ламарината и после в тях завиваш болчетата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тея т.нар. пластмасови дюбели за прикрепване на стойката към кората се скапват след време и триъгълника пада заедно със стойката,като затвориш багажника-за седан става дума.

На А4/В6/ заводско закрепената стойка взе да не държи и я правих със самонарезни към кората.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...