Jump to content

теч на нафта от резервоара


Jordan Atanasov

Recommended Posts

колеги вчера я напълних догоре и почна да тече от страната където се пълни. гледах я на канал но всичко е покрито с раламаринки пластмаси и прочие.та въпроса ми е някой да е свалял или гледал как е направен резервоара от долна страна и с какво се скачват двата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега същият проблем го имах, махни си задната седалка и погледни. има едни капачки демонтирай капаците и виж. оттам ми течеше на мен. ако някой е пипал и не е монтирал както трябва уплътнението се получава така.

Редактирано от asensi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно от тези капаци , при мене капака се беше пукнал и през пукнатината леко сълзеше, виждал съм на подобен капак и счупено пир щуцера, където е маркуча за нафтата огледай хубаво, ще си личи със сигурност , от страната на пазажера капака.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тъкмо го гледах преди малко.имаше нафта там по точно около пръстена който затяга.беше направило локвичка.остана да разбера къде е проблема че тече .. опитах се да го притегна не не успях много шибано е направено.самите маркучи са сухи тече около нея

Редактирано от Jordan Atanasov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взимаш една отвертка и чук и лекичко причукваш по металните части, попринцип има и гарнитура, която може да е прещипана или прокъсана, ако не стане с причукване ще трябва да свалиш капачката и да огледаш хубаво гарнитурата на капака.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

теча е спрян оказа се че има камъчета на гарнитурата и не беше стегнат металния пръстен.благодарско на колегите който се отзоваха

Редактирано от Jordan Atanasov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...