Jump to content

Ремонт на скорости Ауди Б7 3.0 тди


Man33322

Recommended Posts

Колеги,бихте ли предложили сервиз за Ауди 3.0 тди типтроник.. . Започнаха симптомите за скоростите,като предърпва на 3-та и 2-ра.И мисля,че вървенето не е същото .. Пътувам и нямам време да се разровя из форума, за което съжалявам. Ако някой може да помогне ще съм много благодарен !! Намирам се на 30 км от Пазарджик .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами така предположих,колега.Разпитах познати,които споделиха,че са имали същите симптоми преди да се счупят. :) Дано не са те,но .....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей колега ще следя темата с интерес понеже съм със същата кутия и мотор и при мен се усеща като леко придърпване но не винаги и то точно като превключва но при мен е на 3-та и 4-та и така си мисля че може да е от съединител но несъм се задълбочавал понеже е от скоро, например на таблото показва следваща предавка и след секунда или две реално сменя предавката и точно в този интервал го усещам и пак да споделя не винаги се усеща, примерно с повече газ като изрежда скоростите не се усеща  или с бавно каране ,най често се усеща с някаква нормална скорост като карам,сподели и ти как точно придърпва при теб

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доколкото знам удрянето не е проблем,но нека някой който разбира повече се изкаже това придърпване от какво е и какви са последствията?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, карайте си колите и стига сте се чудели, какво ще се развали и кога. :)

Тези кутии не са нови и е нормално да има някакво износване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е не няма съмнение карасе докато се счупи защото съмнителни проблеми трудно ги откриват нашите майстори и си сменят здрави части па после си идва ред и на тръгналата част, но просто си коментираме,благодаря за съвета все пак!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е тя кутията влиза в авариен режим и все още може да се движиш доколкото знам но като ти се прави ремонт на сляпо прави и пиши какво сте правили и на какви пари излиза ремонта

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз лично съветвам да посетите оторизиран сервиз да погледнат тампоните на кутията .. не съм експерт но предполагам 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С флашване на кутията нещата леко се пооправят, а това забавяне с превключването може би е някой клапан. Виж адаптационните канали на скоростната кутия какво показват за всеки суюдинител отделно., 02 - Ауто Транс после от 73 до 77 във ВАГКОМ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,бихте ли предложили сервиз

Ако някой може да помогне ще съм много благодарен !! Намирам се на 30 км от Пазарджик .

Ауто унион,Пловдив

В ПЗ-к няма,но ако си на 30км.посока София ще ти е далече малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...