Jump to content

3.0 бензин/газ - коментари, собственици ,...


Bogich73

Recommended Posts

Здравейте ! Забелязах , че има подобни теми за други двигатели , затова реших да потърся и аз други собственици и запознати с конкретния двигател и автомобил - авант 2002 г. 3.0 i Куатро автоматик.

Като за начало да споделя ,че ползвам от скоро такъв автомобил и за кратките 4000-5000 км. успях да добия някаква представа какво притежавам и, че това което притежавам ме задоволява и доставя удоволствие....спокойствие и...

След първоначалното солидно обслужване не съм правил нищо по автомобила освен да го карам и да му се кефя както и ми препоръча майстора който ми го обслужи !

Ако някой иска нещо да сподели ...или да попита - нека пише тук . Аз също имам някои и други въпроси ,така че...

Ако пък има вече такава тема моля тази да бъде заключена...или изтрита .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да ви попитам ,ако някой собственик иска да сподели как може да определи въртенето на волана на конкретния модел - има ли го така нареченето променливо усилие ?

Струва ми се ,че при мен се върти малко по-трудно от колкото ми се иска :) .

Имам и още един въпрос - Днес при околна температура - -2 градуса по пътя от асеновград да пампорово колата потдържаше 92-95 градуса на антифриза и около 110 градуса на маслото . Шофирането беше нормално - няколко по-агресивни изпреварвания . Температурата не мръдна до последно и после естественно по нанадолнището си потдържаше нормалните градуси . Нормално ли е това ... Трябва ли да се притеснявам за нещо ? Все пак е зима , как ли ще е в горещените ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да ...прав си ..., но нали искаме от тези коли да ни кефят малко , а трудно въртящ се волан не е кеф , особенно за жената . :)

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...