Jump to content

Относно ГНП на 1.9 TDI 1Z


Bukmop19

Recommended Posts

Колеги можете ли да ми дадете някакъв номер, снимка на самата горивонагнетателна помпа, също така и кабелите които излизат от помпата и буксата на кабела ? Понеже моята помпа не е оригинална и няма ел.авансатор... имам чувството че дори и кабела и буксата са сменени за да пасне новата помпа.. целта ми е да си намеря оригинална помпа или поне такава която ще ми върши работа без да трака като обезумяла :D Моята помпа е на много предварение настроена и след като я върнах на закъснение и по ВАГ КОМ я наместих така както трябва да е и колата не палеше така. Установих че след стабилен подгрев ( след като изкл датчика за температурата има подгрев около 20-30сек.) и запали пущината и мъркаше като коте, че и вървеше много добре... но при условие че не може да запали нормално мотора... си я върнах на огромно предварение за да запалва нормално, но просто шума от помпата е умопомръчаващ. А между другото приемам и оферти ако някой от вас има въпросното ГНП, като забравих да уточня че колата е 93 год.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Абе прилича на тази която в момента е на моята кола... буксата май е същата (лилавата) ама моята пущина няма ел авансатор и тази букса с 3 кабела при мен липсва.... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълни я с нафта и затвори отворите с тапи,да не ръждяса,може да влезе в употреба нещо

 Пълна е с масло догоре :) Иначе да, механиката и е здрава.

Редактирано от Chichati
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...