Jump to content

Помощ при свързване на трите уреда


Lesly

Recommended Posts

Не намерих тема за "новият вид" уреди затова пуснах нова.....на кои пин се намира димера на таблото (от буксите зад арматурното табло)...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за да няма отново объркване, и да избегна отново да прочета за себе си: "Колегата или неможе да чете или се правеше на интересен....   ;)", пина от димера на коя от двете букси на таблото те интересува?

На синята

image.png

или на жълтата?

image.png

Редактирано от bsdnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и една кутийка - усилвател за крушките.

Преглеждайки кой пин за какво е по таблото и допълнителните уреди, достигнах до извода, че grizzly май е напълно прав. Трябва и усилвателчето (не е само за отделните уреди). В противен случай рискува да си изгори димера в таблото. Не е зле да се прегледа казуса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес проверих пак колата, от която ги свалих и няма никакво усилвателче.....а този brightness control струва ми се, че трябва да е на пин 1 от жълтата букса.....някои може ли да потвърди моито мнение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЦъкЦък и пак Цък.

Там видях отговорите на всеки въпрос, който би възникнал (включае и подсветката на пепелника).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва и усилвателчето (не е само за отделните уреди). В противен случай рискува да си изгори димера в таблото. Не е зле да се прегледа казуса.

При новите  е вграден, няма страшно.А и димера държи,обикновено се стапя пътечка в платката при късо.

За справка тук има схема :

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=125170&hl=

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 years later...

Имали някой от София, който да дойде и да ми помогне и аз съм с новите уреди, отворих и свалих всичко, за да сменя радиаторчето на парното и сега е момента да свържа уредите. Видях, че имам готова букса в колата зад пепелника, но е само с 4 кабела, а съм супер скаран с тоците. Навремето на изпит казах, че има крив и прав ток. Вие си преценете

😂 😂 

Редактирано от whufc1888
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...