Jump to content

Блокирало задно ляво колело


asenbesni

Recommended Posts

Здравейте, отдавна не съм писал във форума, но ето, че имам причина.

Вчера, докато се прибирах от работа, забелязах, че колата в един момент започна да се движи доста спънато. 

Когато паркирах разбрах причината - много горещо задно ляво колело. Потърсих тук инфо по темата и 

разбрах, че става дума за скъсан маншон на цилиндърче и явно задръстено с кереч и боклуци, но

как да я придвижа тая ми ти кола до сервиз, след като смяната на тези неща, изрично пише в темата, че не е за 

лаици като мен. Та на въпроса: Знае ли някой, майстор, който да извърши някакъв тип ремонтна дейност на място,

или поне да помогне да раздвижим гумата на място, та да стигна до съответния сервиз, без да свети джантата в червено?

Колата ще ми трябва за уикенда, заради планирано вече пътуване...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най вероятно ти е задържал цилиндъра поради скъсан маншон на апарата! ако имаш интерес мога да ти го оправя с ремонтен комплект за апарата , но трябва да ми докараш колата :) ако искаш пиши ЛС.

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=149649&hl=

Редактирано от D-M@X
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми блокира лостчето, на което е закачено жилото на ръчната. Оправи се с чука. Симптомите бяха същите, но ръчната взе да се вдига много леко и така разбрах, че не е в буталото проблема. Водачите, които държат апарата, също се зацапват и блокирват.

Ако не е от ръчната проблема, сваляш блокиралото колело и с чукане по апарата се освобождава. След това караш колата за сервизиране.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...