Jump to content

Помагайте-проблем с централния плафон


ilian_75

Recommended Posts

Колеги, при отваряне на вратата на шофьора не светва плафона в купето. Това се появи скоро и то само от тази врата. Когато се отворят другите врати светва. Ако някой знае как се оправя моля да сподели.

При диагностика излиза следното:

 2 Faults Found:

01559 - Drivers Door 
            58-10 - Can't Lock - Intermittent
01561 - Rear Left Door 
            61-10 - Won't De-Safe - Intermittent
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен не е от плафона - микроключето в бравата не ти задейства плафона и вероятно индикацията на таблото за отворена врата. При мен е тоя проблем с двете десни врати, но по нататък ще го оправям това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора, но решаването на проблема може би е свързан с разглобяване на корите на вратата. Микро ключето предполагам е контакт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По скоро бих заложил на скъсано черното - 0,35 кв. кабелче в гумения шлаух (как ми избяга името му) между вратата и купето!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега мърдах точно тези кабели като си мислех, че може да има от тях нацепени или прокъснати, но нямаше ефект. Ще взема да махна гумения шлаух и да погледна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е от кабелчето поне по-лесно ще се отстрани проблема. Аз на двете врати разглобявах и свързвах скъсани кабели, но всички тънки бяка ОК, а всичките 4 дебели кабела скъсани или нацепени. Ако е от бравата някъде във форума има тема как става и не ми се стори лесно - даже напротив - доста играчка си е, потърси темата!

Колега, по-добре виж някой спец, ако си от София или от по-голям град да ти го направи, ако се окаже микрето проблема де  :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...