Jump to content

Recommended Posts

Здравейте,

От скоро смятам да си купувам автомобил и се спрях на една доста според мен хубава и доста луксозна кола, и искам да попитам за автомобил Audi A4 B6 2.5tdi автоматик 2005 година na 137 000km. РЕАЛНИ КИЛОМЕТРИ.

  • Кога мога да очаквам от тази кола проблеми според тези километри?
  • Какви проблеми може да има и като цени за ремонт и части?
Редактирано от danito355
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здр колега първо прочети малко темите за този мотор 2,5тди в комбинация с автомат и после сигурно ще промениш търсенето другото 2005г не е б6 а б7 такаче не е и 2005г колата, и едвали е на 137к може би са х3 а проблемите най вероятно няма да ги очакваш а ще си ги има вече а цените за ремонт са около стойноста на колата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На година по 13 700км, че и по по-малко - това за дизелова кола и то 2.5TDI - от сега ми звучи супер "не реално". Както е казал колегата по-горе - може проблемите да започнат докато я вземеш. Дай линк да я видим или кажи какви пари е тоя "разкош".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

здр колега първо прочети малко темите за този мотор 2,5тди в комбинация с автомат и после сигурно ще промениш търсенето другото 2005г не е б6 а б7 такаче не е и 2005г колата, и едвали е на 137к може би са х3 а проблемите най вероятно няма да ги очакваш а ще си ги има вече а цените за ремонт са около стойноста на колата

колата е 2005 и мисля, че е b6 http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/c/c4/Audi_A4_B6_Kombi_rear_20071115.jpg  така изглежда (не е за тази която говоря) и за километрите познавам собственика и не ги е мърдал и да добавя 163 коня е.

Редактирано от danito355
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега ако това са и реалните км питаи го защо я продава едвали има някои който ще си продаде 2,5-цата на 137к  просто еи така освен ако не е за някоя космическа цифра

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко е изтъркано това с 2.5 бягай на далеч

Това че колата е на половин милион км е друго.Но ако колата е пазена и на малко км няма да имаш проблеми мисля само бягай от автомата че той е проблемен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мултитроника на ауди е проблемен

Аз когато си търсих мойто ауди се нагледах на кочини и котори и всеки ми вина че съм дал много пари когато лщкопувах мойта кола но поне няма забрлежка никаде и е изпъната отвсякаде и е S-line и точно такава исках и не съжалявам че си я взех но поради други обстоятелства се налага да я продавам .Та 8000лв за читава кола немисля че са много понеже гледах има и за 6000лв ама гробници уморени от каране салоните им задрани и захабени неси знаят километрите.

Дано намериш читава кола

Ако имаш интерес пиши ми да ти покажа мойта също е 2.5тди 163кс 6 ръчни скорости авант s-line напълно обслужена преди 2000км ремъци ролки,масла и филтри.Без забележка е колата но ми трябват пари за жилище затова се разделям с нея

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...