Jump to content

странен проблем с ауди 90 купе


NIKI90

Recommended Posts

здравеите колеги имам голям проблем с ауди 90 купе 2.0 16в аце мотора.проблема е следния при топло време колата започва да прекасва няма значение дали е загрял мотора или не смених вси4ко което знам и пак сащата работа на два три сервиза я карах след това, никои неможа да разбере откаде е проблема,имам чуството че нещо прегрява.но незнам кое точно ще сам благодарен някои ако може да помогне

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

несам свикнал да пиша на кирилица затова щеме извинявате за грешките.колега лампите сменях като бях на 10 години но това не е от значение.колата я купих с проблема и си мислех че е нещо дребно ,започнах с кабели и свещи после смених датчика на хол после смених цялото делко и никакав ефект.след това смених и датчиците за детонациите после я закачах на конпютар няколко пати .показва само че е изгорял дибитомера но проблема не е от там защото и на газ и на бензин прави един и сащи проблем смених бобина,комутатор с светодиот  я пробвах. конпютара и отварях и чистих и без резолтат.само него остана да сменя.нещо прегрява защото като е хладно времето няма никакав проблем като я напече сланцето и като мина 500 метра и почва да прекасва  ходих на няколко сервиза след като мисе изчерпаха вариантите но и там неможаха дами помогнат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...