Jump to content

Продавам Audi А4 1,8Т avant, quattro 1997 на части


Recommended Posts

Продава се Audi А4 1,8Т avant, quattro 1997 на части. 

 

Автомобилът до последно е управляван от мен и всички системи са били в изправност.

Моментното състояние е следното:

Двигател: - прегрян, по всяка вероятност изкривена глава. Турбината не е сменяна никога, не и е правен тест или други профилактики. Колата е с Италиански ГИ Tartarini, поставян в България (разход на газ около 8,5- 9/100). ЕКУ - с чип от Сумиста , направен за работа на газ, въздушен филтър K&N. Рейката е рециклирана преди 2000км.  Всичко останало - радиатори, електроника, помощни системи си е в оригинален заводски вид.

 

Екстериор : 5 бр. оригинални алуминиеви джанти 16" VAG # 4A0601025P, в добро състояние с 4бр. капачки,

боята по калници, брони и врати е в нормално за годините си състояние си - т.е. със следи от камъчета и ожулвания, колата няма претърпяни ПТП-та при мен и няма кит никъде  не е боядисвана. Фаровете са Валео с  моторчета за регулиране, ел огледала с прибиране, сопове- оригиналните, като единия има лека пукнатина. Колата е с оригинален теглич, налични са и конзолите на бронята.

 

Интериор:Табло с рингове на километража , трилъчев волан в състояние за претапициране, шофьорската седалка е със скъсана тапицерия, ски-сака на задната седалка е наличен, щората за багажника е здрава, всички въздушни възглавници (4бр.) са си по местата. Аларма с дистанционно в ключа и централно с комфорт модул. 

 

Автомобилът е без номера (върнати в КАТ) и се намира между Варна и Шумен

цена за целия автомобил 2500лв.

Ако не се продаде до 15,08,2015 - почвам да продавам всичко на части

за допълнителни въпроси и контакти:

ЛС във форума, diters1@gmail.com 

Снимки до няколко дни.

Редактирано от diters
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Добре, защото ме интересува разполагаш ли с дясното странично огледало с код на боята LZ5K  :) По възможност да са с възможност за прибиране и подгряване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, защото ме интересува разполагаш ли с дясното странично огледало с код на боята LZ5K  :) По възможност да са с възможност за прибиране и подгряване

 

 

прибирането и подгряването ги имат 100%, остава и цвета да е същия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...