Jump to content

Рестартиране километри за сервиз


SBYDev

Recommended Posts

Здравейте, колеги,

 

при педишната смяна на маслко и филтри след издърпване на бутончето на километража километрите за следващият сервиз си се рестартираха без проблем. 

 

Вчера взех колата от сервиза и обърнах внимание, че момчетата не са рестартирали километрите. Изтеглих копчето задържах изчаках но километрите си останаха 150 000 километра. Изгасих двигателя повторих и пак 150 000 (колата към момента е на 149 300). 

 

Дайте някакъв съвет какво да правя и каква може да е причината.

 

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колеги, утре ще се върна при тях да си довършат каквото имат и да си рестартират сервизните километри. Мислех ако е нещо дребно да го направя аз но явно това с изтеглянето на копчето не става поради някаква причина.

 

Отново благодаря на отзовалите се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нулирането на сервизния интервал наистина е бързо и лесно (Instruments ==> Adaptation ==> Chanel 01 ==> New value 0). Но с диагностичен кабел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нулирането на сервизния интервал наистина е бързо и лесно (Instruments ==> Adaptation ==> Chanel 01 ==> New value 0). Но с диагностичен кабел.

на моята кола става ли без диагностичен кабел?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека кажат колегите. На мен ми е по-лесно с него. За мен, това бе една от най-оправданата и смислена покупка за колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...