Jump to content

Смяна на километраж с друг (с ауточек) на Ауди 80


silverhawk485

Recommended Posts

Здравейте колеги, искам да си сменя километража, които ми е обикновен без ауточек , и да сложа такъв с ауточек, но без да ползвам функциите на чека, а само главните функции за температура на вода, оборотомер,скоростомер, ниво на гориво т.е да си имам километраж с ауточек, но да не го ползвам, а само основните функции, колата е Ауди 80 Б3 89г. До колкото разбрах, основните функции си работят, само не мога да си ползвам чека както аз искам , интересува ме дали лампите на маслото и другите ще функционират ? Благодаря предварително

Редактирано от silverhawk485
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, не е нужно да сменяш километража. На твоя махаш миничека и слагаш ауточек. Ако закачиш всичко както трябва, тия основни функции ще си работят. Мисля, че жиците за проверка на светлините трябва да са дадат на маса, а жицата за ниво на водата за пръскалките, трябва да е висяща. Има и проводник за ниво на антифриза, ако имаш датчик на казанчето го закачаш, ако не, го изолираш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ти благодаря, колега за отговора....Просто ми попадна такъв километраж, исках само да знам дали само със свързване на синята и жълтата букса ще мога да си ползвам основните показатели, без да барам никакви кабели, защото още не съм го взел този километраж, за да знам дали да го вземам или не ...нали на този с ауточека вместо да светва лампата за ниво на спирачна течност, има ОК точно за тази част се притеснявах...

Редактирано от silverhawk485
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно тази част с ОК я махаш и си слагаш твоята с двете лампи, включваш синята и жълта букси и всичко ще си работи постарому :) Имам свален Ауточек ако се притесняваш, че може да объркаш нещо да го снимам и да кача снимка? Мисля че няма как да го сгрешиш - буксата му е голяма колкото синята и жълтата само че е бяла, твоят миничек (ако колата е от подписа) няма никаква букса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...