Jump to content

Ролка на механизма за прозорците


Drongo

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

Жилото ми се е омотало около тази ролка (забравих да направя снимка, когато си разглабях вратата). Къде могат да ми я "отмотаят" или сменят ролката (изглежда ми леко поизносена)?

 

Или алтернативно, ако някой може да даде видео да видя как се сваля това чудо също би ми свършило работа.
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова според мен. Аз лично се пробвах преди време на цнц струга да си изработя ,но ми излезна доста скъпо (материал и време за програмиране).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По моргите едва ли ще намериш тъй като Ауди-ТТ почти не се се среща по моргите и доста трудно изпада нещо читаво от тях,варианта на нов стъклоподемник за целия механизъм говоря е около -450 лв.Брат ми кара ТТ и имаше подобни проблеми и накрая си взе целия механизъм сега стъклото се затваря перфектно няма ги шумовете които ги имаше преди по време на движение,също така изчезна и конденза от вода който оставаше след автомивки и при обилен дъжд.Просто това е слабо място на тези модели и от постоянна употреба се амортизира самия механизъм.Прежали парите и ще си решиш проблема веднъж за винаги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 1 year later...

Спешно!

Търся моторче за прозорец ляв на ауди ТТ 2001. Някой знае ли дали може да се смени от морга да търся или трябва да е ново? :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се смени, естествено че от морга е по-добре, ново е колкото половината ТТ, а от морга се взема с уговорката, че ако не стане се връща, обикновено до 24 часа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...