Jump to content

A3 ксенон проблем


dimitar ch

Recommended Posts

Здравейте,

 

Значи колата ми е с допълнително монтиран ксенон (китайски най-вероятно) и наскоро смених крушките с по-добри. Като цяло светят много добре, но имам следният проблем - мина ли през неравности фаровете се тресат и крушките мигат. Според мен не прекъсват, а проблемът е механичен - може да не са хубаво залепени лупите или пък самите крушки да са хлабави, защото и там имах драми с намирането на пръстените, които ги държат и май предишния майстор си е сложил каквито е намерил. Въпросът ми е ако някой може да ми препоръча майстор който се занимава с тези неща и би се навил да погледне. Вече 2 сервиза ми казаха, че отдавна не се занимават с китайски ксенони, което е разбираемо.

 

Благодаря предварително!

 

Поздрави,

 

Димитър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емкомплект, квартал Павлово Околовръстен път. Те са разделени на 2. Отиваш в горния и търсиш Стефан приемчика. Той вече ще се заеме с нещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много! Още утре ще задвижа нещата и ще пиша какво е станало понатам като имам развитие.

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Виж да не просто фара ти да не е застопорен с всички болтове, при мен един болт го няма от долната страна и през по големи неравности с по-голяма скорост почва да мига , премигва...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...