Jump to content

Шенкел а8 д2


Venelinov

Recommended Posts

Колеги след като реших да подменя иначе новата предница заради леко потропване , установихме че десния преден шенкел ми е спукан на много кофти място падна малко парченце заеднос  болта който държи горните 2 носача ( естествено не искам да е карам така и сега колата ми седи разкостена отпред и чака шенкел ) звъннях на доста хора морги и частни обяви такова животно няма намиране ( явно е слаба част ) та идеята ми е дали този незнама алумний или чугун какво е има заварка при положение че имам падната частица или от какво друго може да се присади освен от а8ца ( ако изобщо може ) 

 

Колата е а8 д2 2000год 180 куатро 

 

съжелявам , но пиша от телефона и ми е адски трудно  :hilezh:

Редактирано от Venelinov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само друг, заварките не държат там. Тествано е. И другия път не си оставяйте колата за смяна на носачи при които и да е. Това става от кофти монтаж/демонтаж на горните носачи.

Редактирано от tvard
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ! и аз така мисля просто някой " майстор " е набивал с пистолетра навсякъде за по лесно.... то толкова му и трябва. Много кофти ще търся нов , благодаря ти . Можете ли да ми кажете освен от а8 от какво друго става понеже разбрах вчера че от преди фейс а8 не става... :( та търсенето се стеснява доста и няма никво намиране ....

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

автоморга син метал до илиенци базар точно склад за дървен материал те имат а8 в8 мотор 4.2 погледни там 

Ул. Джерман  1 0897099102 отиваш на място и гледаш

Редактирано от Achoo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...