Jump to content

Прекъсване и загуба на мощност


Иван Филипов

Recommended Posts

Здравей те.Сблъсках са със следния проблем.Карам Ауди А3 2.0ТДИ 140 к.с БКД мотора

От скоро колата загуби мощност след 2000 оборота почва да тресе да предърпва и неще и неще да ускорява, все едно си е в някакъв авариен режим.Закачахме я на разни диагностики грешки никакви .Майсторите казаха това ще е от ТАНДЕМ помпата и аз слушам и изпълнявам,купих тандем помпа монтирахме я Колата си е във същото състояние. Замериха дюзите едната даваше отклонение от другите и майсторите са бяха зарадвали че най накрая ще разрешат проблема поръчах ДЮЗА смениха я състоянието на колата не се оправи.Не ми се говори колко пари заминаха и колата все още неще и неще да върви.И вече се чудя и гадая къде може да е проблема. Моля за съвети ако някой се е сблъсквал с нещо подобно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма как всичко да е в нормите и колата да не върви. Пазиш ли лог с живите данни, да го постнеш.

Ако си в София, ела да я прочета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такова тресене и придърпване може да е от горивния филтър. Сменявал ли си го скоро?

Да колега масло и филтри сменях преди по малко от 3 месеца 

Няма как всичко да е в нормите и колата да не върви. Пазиш ли лог с живите данни, да го постнеш.

Ако си в София, ела да я прочета.

Не са ми давали никакъв лог от Шумен съм 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...