Jump to content

Питане: Xenon H7 5000K - LED H7 - Обикновенна крушка Н7


Recommended Posts

Значи по принцип от близо три години карам с афтърмаркет ксенон Н7 5000К на късите светлини.

Вчера най-после едната крушка или баласт даде фира,нямах време да тествам кое от двете.

Горе-долу съм доволен от осветяването с ксенона спрямо обикновенната крушка.

Обаче се чудех дали да не заменя ксенона с ДИОДНИ ЛЕД Крушки?

Какво е вашето мнение?

Някой карал или кара ли в подобен вариант да сподели как са като осветеност,надежност,издръжливост,безопасност за инсталацията?

Другото дето не мога да разбера е как им се пресмятат ватовете и осветеността спрямо 35W ксенон или крушка?

Въпросните крушки са за А4 (В5) фар с лупа - оригинален в добро състояние с марка Валео.

Благодаря на всички за отговорите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,миналата седмица имах възможност да тествам едни Лед лампи Н4 но не останах очарован.Лед лампата няма фокус свети накъдето си иска и не достатъчно.В момента съм с PHILIPS X-tremeVision разликата е огромна спрямо Лед лампата. С автър маркет ксенон не съм карал но наблюденията ми са,че и те нямат фокус.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марто, аз опитах едно LED-че на дългите, е, върши работа, но е слабичко дори сравнено с халогенката. Засега ксенона си остава най-най избора, дори и китайче, при мен също издъхнаха след около три годинки две лампички, баластите трудно се предават да знаеш.

А въпросното LED-че е т`ва:

http://www.bktuning.bg/product.php?ProductID=5197

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...