Jump to content

Перка на двигателя


radkisha

Recommended Posts

Колеги,

Търся голямата перка за двигателя с контролния модул за 4F 3.0 tdi 2008. В порше ми обявиха 2500 лв за комплект перки...

Може ли съвет къде да търся?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тези предполагам говориш:

https://megaparts.bg/product/225514914

Опитай се да ги спазариш по-тънко. Аз моите ги продадох (200лв им взех, така че цената не е далеч от истината, но попринцип и по-скъпо се продават), но ако управлението е някъде другаде, не на тях, може и да го имам (ако не го намериш).

Нямам си на идея дали може да се разбере на място в какво състояние са. Най-добре се подготви да ги смениш веднага, че да може да ги върнеш, ако нещо не са в ред.

Едит: сега видях че съм пуснал линк от такива за бензинка... Дизеловите явно са ги продали, въпреки че не виждам видима разлика и някой може да потвърди дали са едни и същи.

Редактирано от kainy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много,kayni! На тази управлението ми изглежда малко по-различно, но не съм сигурен.

Някой знае ли дали има разлика между дизела и бензинката?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямат нищо общо ,на дизела и двете перки си имат отделно управление.На 3.2 фси управлението е малката алуминиева кутия която се вижда на снимката и е общо за двете перки.Тея перки вървят около 250 бройката за 3.0 тди ,стават и от 2.7 тди

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не разбирам много, но това ли е ?

http://www.ebay.co.uk/itm/401027024220?clk_rvr_id=930007545514&rmvSB=true

 

п.п. тия порше са като нашите бензиностанции - надуват цените на поразия. Трябва им един хубав бой. 2500лв. за част - тия са ненормални.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен от проше ми дадоха парт номер 4F0959455K. Въпреки, че перката, която ти прати колега ми изглежда същата. 

 

Има ли някой по-запознат да потвърди? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...