Jump to content

Търся диск за навигация за Ауди А3 8РА


Рабаков

Recommended Posts

Здравейте колеги, от скоро се сдобих с Ауди А3 и съм съвсем нов тук във форума. Колата има навигация, но нещо не иска да тръгне! Поръчах си по интернет диск с карта на България и за част от западна Европа, но при поставянето му, ми изписва, че "няма или търси диск"!  Или нещо навигацията не ми работи, или съм попаднал на поредния измамник, който ми е пратил празен или неработещ диск! Моля, някой от вас който си е поръчвал такъв диск и всичко е ОК-сиреч, диска да му тръгва, и не е попаднал на измамник,  да даде някакви кординати, или тел. за да си закупя нов. Ако и този път не тръгне, значи има някакъв проблем в самото устройство, и после ще му мисля, как да го реша! Искам да кажа, че когато поставя аудио диск, то той си свири без проблем. Благодаря предварително за отделеното от вас време 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попаднал си на неправилно записан диск или с 2 думи "диск менте". Не си първия. Дисковете за RNS-E трябва да са записани с определена записвачка (списъкът с съвместимите е относително кратък), по конкретен начин и на конкретен носител (Verbatim, Sony).

Прочети тази тема: http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=168865

 

P.s. Допускам, че като казваш "навигация" имаш предвид RNS-E, а не BNS 5.0 или псевдо-навигацията в Single-DIN, макар че мисля дисковете са си едни и същи

 

P.p.s. Добре дошъл в раздела!  :bia:

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ще използеам тоята тема да попитам и аз нещо в тази връзка.

Моят софтуер е ''антика'' 2004  :hilezh: , колкото и да съм горд с това искам да го обновя. Та въпросът ми е: Нужно ли е да си закупя всички софтуери от 2004 до наши дни, както твърдеше един ОЛХ-търговец или е необхдимо само последния софтуер и карта към него.

Благодаря предварително и поздрави! :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам отговора, но се питам защо просто не пробваш? Поръчай си най-новата карта и съответно софтуер, която/който така или иначе искаш да имаш и пробвай. В най-лошия случай ще ти излезе грешка, че няма как да ъпдейтнеш директно към тази версия...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Moonland, вече знаем отговора; СТАВА ДИРЕКНО! :dance:  Благодаря още венъж на колегата Lizard, които ми записа диска, много коректерн, бърз и точен! :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...