Jump to content

проблем с преминаването от газ на бензин


dimitarquattro

Recommended Posts

Колеги имам странния проблем ,когато преминавам от газ на бензин , не мога да мина директно , 1-2 пъти тръгва да гасне (когато е на бензин) , а след това сякаш нещо се пропушва и си преминава на бензин. Но проблемът е ,че не преминава от първия път на бензин и тръгва да гасне ,а от 3 или 4 път. Нямам реле ,което да отделя горивата и съответно нямам нулево положение.(стои или на бензин или на газ), Посъветваха ме да си сложа такова реле , какво е вашето мнение.

ПРОБЛЕМ 2. Другият ми проблем е  ,че когато е студена колата ( и в някои много редки случаи ,когато е загряла) и карам на по-високи обороти 4-5 000 и освободя от скорост тръгва да гасне. Това се случва само на газ. 

Какво бихте ме посъветвали :) 

Колата е АУДИ 100 2.0 16в Аавант 94г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много малко инфо споделяш :). Ти ли си слага газовата? Инжекцион или обикновена? Звучи все едно ти се мешат горивата и колата се дави.

Съветът ми е да махнеш газовото и да си караш само на бензин.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Баси съвета!  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обикновена газова БРЦ ( казаха ми ,че не можело да се сложи инжекцион) Иначе така си взех колата , но преди не ми го правеше този проблем. Като мина на бензин веднага си минаваше, а сега не е така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...