Jump to content

Смяна километраж


shonab

Recommended Posts

Колеги решил съм да сменям таблото на колата. Колата е ауди а4 1.8 адр 98г. бензин с километраж от 2ро поколение с букси 2x32 без фис диспей, доколкото знам таблото от 2ро поколение с фис е с 2x32 и 1x20. За да се смени с този с фис от второ поколение зелената и синята букса нямат нужда от разместване а само се добавят неща към третата. Проблемът ми е че ще го сменям с табло от трето поколение а там е нужно разместване на пинове и на синя и на зелена букса, намерих таблиците и всеки пин за какво е но доста неща липсват та някой колега ако го е правил да сподели мнение или знае как става да каже, благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брейййй, а ти прочете ли внимателно ЦЯЛАТА тема?

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търси във форума колегата Тошков той беше писал някъде, че се опитал да направи точно това което искаш. И почти всичко е подкарал освен оборотомера. Това което ти се опитваш да направиш аз лично не виждам смисъл. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж тук!....и още тук!  Темата е доста обширна. Пиши точно ,какво не ти е ясно. Дай снимки или номер на таблото!

Редактирано от ru6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблеми ще има освен с имобилайзера и с датчиците за масло. С оборотомера няма да има, тъй като той се е насочил към ранните табла от трето поколение. Но пак ще му е "мътна и кървава", както му написах преди 2 седмици.

Личното ми мнение е, че такива неща от разстояние не се правят. Не ти ли е пред очите проблемът, ходи разбери какъв е и какво го причинява.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...