Jump to content

audi a4 2.0tdi 170кс мени обороти


vip65

Recommended Posts

audi a4 2.0tdi 170кс когато изключа от скорост и карам по инерция започва да мени оборотите с около200-300об.

Спра ли на място оборотите се нормализират.На диагностика всичко е ок.Други проблеми за сега нямам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

маховик или софтуерен проблем, нека някои по  запознат колега да се изкажи при мен 3.0 тди прави същото с ръчна ск кутия съм и аз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наистина може да е от много неща. Има съм същия проблем със съвсем различна кола обаче........ единия път беше изненадващо за мен - температурен датчик.....смениха го и всичко се нормализира!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е от маховик на 100%.темп.датчик също не е на диагностиката щеше да го хванат.За софтоер незнам как ще се прецака сам като не е пипан но не е проблем да го сменя ама невярвам да е от него

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес я гледах на ваг ком, при загрял мотор, работа на място, налягането на помпата е 227-234 бара което е нормално в момента които колата потегли пойнерция започва да се мени налягането на помпата и от там мененето на обороти, но какво е общото с помпата когато колата се движи пойнерция и когато е в покой не мога да си го обясня..

Редактирано от Diksan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега и аз направих тест в движение по инерция и забелязах че при мен милиграмите на впр гориво в 1 канал на вагкома започват да играят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 на място незабелязвам да ми играят оборотите но забелязах че милиграмите ми при загрят мотор са малко под това което ги дават 2.4-2.5 а ги дават над 3 до 9

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото разбрах от чуждите форуми кол.гориво се регулирало от разпределителния вал на изпускателните клапани но не ми стана мн.ясно как

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...