Jump to content

Странен шум,1.8 20в


W-12

Recommended Posts

Няма развитие по темата с дросела,защото не мога да намеря здрав и читав изпускателен колектор (моят е спукан) и трябва първо него да сменя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко обновление по темата.Почистих дросел клапата (стана като нова) която не беше много мръсна и отидох при един комшия да я закачим на компа да видим какво се случва.Изкара 3 грешки:18010-+30 voltage,17916-lide control system;upper regulation limit reached,16486-mass or volume air flow circuit low lnput.След изтриване не се появиха повече.Човека ми каза че били някакви непостоянни и са защото съм откачил акумулатора при чистенето на дросела.Мен ме притесняват тия грешки и не вярвам да са зареди откачане на акумулатора.Според мен са свързани и има проблем за тяхната поява.Някой може ли да ми каже точното тълкувание на тези грешки и къде да започна да търся виновника за тяхната поява.Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 22.03.2016 г. at 9:47, W-12 написа:

Няма развитие по темата с дросела,защото не мога да намеря здрав и читав изпускателен колектор (моят е спукан) и трябва първо него да сменя.

http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Category:Fault_Codes Tук можеш да видиш за грешките. http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/16486/P0102/000258

Редактирано от lpoik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това съм го видял,но не ми помага.Всичко е проверено и работи,говоря за дебитомер. Замерих го и с мултицет и дава добър волтаж,което ме навежда на мисълта че няма проблем с буксата и кабелите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От дебитомера не може да пада мощноста аз съм го откачал и колата си върви добре.За мощноста провери налягането на бензиновата помпа трябва да е 3 атмосвери.  Тези двете чисти ли ги      imga0202_1720e_2438084.jpg

Редактирано от lpoik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това и всичко друго което може да се чисти е почистено.За налягане на бензиновата помпа не знам и не съм го мерил.Бензиновия регулатор съм го пробвал дали не е препуска бензин по,маркуч към всмукателния колектор,и там няма теч.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...