Jump to content

Смъкване на стъклата чрез дистанционното на ключа


petko191

Recommended Posts

Здравейте,

 

Наскоро ми се случи следното: след отключване на колата чрез дистанционното, влязох вътре и събирайки багаж от задната седалка, съм натиснал нещо на дистанционното и двете стъкла започнаха да се смъкват, за съжаление не разбрах как стана, някой има ли идея как се е получило :D Автомобилът е A3, 8P, 1.9tdi, 2004, хечбек.

Редактирано от grizzly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте, да попитам има ли вариант това да го няма при някои автомобили? Пробвах да задържа бутоните за заключване/отключване но нито вдига стъклата, нито ги сваля. Някакви идеи ?

 

п.с. автомобила е А3 8P 2004 г

Редактирано от maxxx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помислих си го, но е малко вероятно нито едно да не е адаптирано.

Заслужава си да опита. 

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Достатъчно е само едно да не е, за да не иска да ги вдига и/или сваля с ключа. На колега със Sportback, само заради задно ляво не работеше функцията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не е така, поне не и при мен. Нито на други VAG автомобили, които познавам.

 

Прясно в Неделя установих, че явно се е загубила адаптацията на 2 или 3 от стъклата ми - при задържане за отключване се смъкнаха всички без шофьорското. При задържане на заключване се вдигнаха само десните 2. След адаптация на 4-те всичко работи както си трябва.

 

Много сходно беше положението на познат с Jetta V преди да му адаптираме стъклата преди 2 месеца. 

Стъклата са индивидуални.

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се е случвало, точно заради едно. На VCDS седеше грушката. Адаптирах само него и тръгна. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, при мен също се е случвало да губи настройки и то не веднъж, заради задно ляво стъкло което заяжда понякога. Оправял съм го винаги със сваляне и вдигане до крайно положение и задържане на бутона за секунда, две след като прозореца спре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...